Pronájem
lisů a drtičů

  • Pronájem lisů a drtičů

Za účelem usnadnění skladování a transportu polystyrenu nabízí Ecometal pronájem lisů a drtičů pro jejich zpracování. Tímto způsobem polystyren před jeho odvozem a zpracováním nezabírá zbytečné místo.

Lisy na polystyren

Za delší dobu působení na trhu jsme měli možnost vyzkoušet a vyhodnotit různé technologie lisování a drcení polystyrenu za účelem zmenšení objemu. Naše praktické zkušenosti rádi poskytneme zájemcům o spolupráci.

Podle konkrétního množství a druhu vstupního polystyrenu jsme schopni nabídnout nejvhodnější možnost ze tří druhů lisů. Lisy se liší velikostí a výkonností, nejmenší provedení máme pravidelně skladem. Tyto lisy se vyznačují robustní konstrukcí, spolehlivostí i snadnou a bezpečnou obsluhou.

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Ecometal logo

Přijímáme a recyklujeme veškerý bílý pěnový neznečištěný polystyrenový odpad (obalový polystyren, fishboxy, stavební polystyren apod.). Pokud zákazník dodá čistý roztříděný obalový nebo stavební polystyren v množství nad 25 kg na vlastní náklady na provozovnu do Benešova u Prahy, polystyrenový odpad vykoupíme.

Pokud zákazník dodá čistý roztříděný obalový nebo stavební polystyren v množství nad 25 kg na vlastní náklady na provozovnu do Benešova u Prahy, polystyrenový odpad vykoupíme.

© 2023 Ecometal s.r.o.
Webové stránky zrecyklovali ANYCODERS