Prodej kuličkového
polystyrenu

  • Prodej kuličkového polystyrenu

Prodej kuličkového polystyrenu vyráběného recyklací polystyrenu. Polystyrenové kuličky jsou ideální pro použití v lehčených betonech, izolacích a dalších stavebních aplikacích.

Polystyrenové kuličky z recyklátu

Z vhodného ekologicky nezávadného odpadního polystyrenu vyrábíme plnivo do lehčených betonů, izolačních vrstev podlah a zateplení půdních prostor. Náš polystyrenový výrobek prodáváme ve formě polystyrenových kuliček.

Tento materiál je možné si po domluvě vyzvednout na naší provozovně v Benešově. Dále je možné objednat dodání na místo potřeby. Polystyrenové kuličky dodáváme v 1 m3 vacích.

Ecometal logo

Přijímáme a recyklujeme veškerý bílý pěnový neznečištěný polystyrenový odpad (obalový polystyren, fishboxy, stavební polystyren apod.). Pokud zákazník dodá čistý roztříděný obalový nebo stavební polystyren v množství nad 25 kg na vlastní náklady na provozovnu do Benešova u Prahy, polystyrenový odpad vykoupíme.

Pokud zákazník dodá čistý roztříděný obalový nebo stavební polystyren v množství nad 25 kg na vlastní náklady na provozovnu do Benešova u Prahy, polystyrenový odpad vykoupíme.

© 2023 Ecometal s.r.o.
Webové stránky zrecyklovali ANYCODERS