Recyklace polystyrenu v
logistice

  • Recyklace polystyrenu v logistice

Nabízíme komplexní řešení odvozu a ekologickou likvidaci polystyrenu pro logistické řetězce, pomůžeme snížit množství skládkovaného odpadu a zlepšit ekologickou stopu vašeho podnikání.

Recyklace = úspora

Téměř jakýkoliv odpadní polystyren, který vzniká z vaší podnikatelské činnosti jsme schopni zpracovat. Spoluprací s námi ušetříte zejména náklady spojené s likvidací a odvozem tohoto lehkého a objemného odpadu.

Nejhorší a nejdražší možnou variantou je likvidace vašich polystyrenových odpadů na skládce a odvoz kontejnerovou dopravou. Spektrum naší spolupráce v rámci odvozu polystyrenových odpadů u našich partnerů podnikatelů je široké. Zahrnuje zejména dodání vhodných shromažďovacích prostředků a odvozu polystyrenu zdarma, nebo v případě větší vzdálenosti za velmi přijatelných podmínek.

Dále jsme schopni zapůjčit síťové skladové kontejnery a v případě větší vzdálenosti našich partnerů lisy na snížení hmotnosti odpadu při přepravě.

Kdo u nás recykluje

Mezi naše stálé klienty patří stavební firmy, skladové haly, třídící linky odpadů, technické služby obcí, maloobchody, velkoobchody a obchodní komplexy.

V případě jednorázové produkce polystyrenových odpadů (např. realizace stavební činnosti) je vhodná varianta nás kontaktovat předem a domluvit předání vaků, termíny případných odvozů a vhodný způsob třídění polystyrenových odpadů.

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Ecometal, s.r.o.
Kostelecká 879/59,
196 00 Praha 9

Provozovna

Údolní 219/47
147 00 Praha 4

Recyklační centrum

Parc. č. 4062/11, areál Černý les
256 01 Benešov u Prahy
IČO: 24779903 DIČ: CZ24779903
Otevírací doba:Po - Pá 7:00 - 11:00, 11:30 - 15:30
Ecometal logo

Přijímáme a recyklujeme veškerý bílý pěnový neznečištěný polystyrenový odpad (obalový polystyren, fishboxy, stavební polystyren apod.). Pokud zákazník dodá čistý roztříděný obalový nebo stavební polystyren v množství nad 25 kg na vlastní náklady na provozovnu do Benešova u Prahy, polystyrenový odpad vykoupíme.

Pokud zákazník dodá čistý roztříděný obalový nebo stavební polystyren v množství nad 25 kg na vlastní náklady na provozovnu do Benešova u Prahy, polystyrenový odpad vykoupíme.

© 2023 Ecometal s.r.o.
Webové stránky zrecyklovali ANYCODERS